Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh

  • Wi-Fi
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Σπα και κέντρο ευεξίας
  • Εστιατόριο

Το άνετο Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh Πόλη Χο Τσι Μινχ απέχει μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από την Αγορά Ben Thanh και διαθέτει αποθήκευση αποσκευών και εστιατόριο. Το ξενοδοχείο διαθέτει κήπο με σάουνα.

Διαμένοντας στο Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh, μπορείτε να επιλέξετε ένα από τα 26 δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, καθώς και βασικές ανέσεις που περιλαμβάνουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Εκτός από μίνι μπαρ-ψυγείο, στα δωμάτια έχει γραφείο εργασίας. Οι πελάτες μπορούν επίσης να χρησιμοποιήσουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το πρωινό σερβίρεται κάθε πρωί στο εστιατόριο. Δοκιμάστε πιάτα βιετναμέζικης κουζίνας στο Cyclo Resto, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 200 μέτρων.

Αυτό το άνετο ξενοδοχείο βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, περίπου 2 χλμ. από την Παγόδα του Αυτοκράτορα Jade, ενώ οι εμπορικοί χώροι, όπως Takashimaya ΒιετΝάμ, βρίσκονται σε απόσταση 950 μέτρων. Κατά τη διαμονή σας στο Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh, θα είστε 18 λεπτά με τα πόδια από την Όπερα. Αυτό το κατάλυμα παρέχει επίσης πρόσβαση σε οικογενειακά αξιοθέατα, όπως ο Βοτανικός και Ζωολογικός Κήπος της Σαϊγκόν που απέχει σε απόσταση 2,1 χλμ. Η στάση λεωφορείων Nguyen Thi Nghia βρίσκεται σε κοντινή απόσταση, μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh Πόλη Χο Τσι Μινχ
Premier Hotel Saigon - Kas Elegance Ben Thanh
Τιμή μόνο για κινητά

Premier Hotel Saigon - Kas Elegance Ben Thanh

0 μ από το κατάλυμα
Scat Hotel - Nguyen Trai
Τιμή μόνο για κινητά

Scat Hotel - Nguyen Trai

27 μ από το κατάλυμα
USD 39 USD 35
ανά νύχτα
S419 Love Nest
Τιμή μόνο για κινητά

S419 Love Nest

67 μ από το κατάλυμα
USD 61 USD 55
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη υποδοχή
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
    • Υπηρεσία δωματίου
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Happy hour

    Γεύματα

    • Εστιατόριο
    • Μπαρ/ Lounge

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Αναψυχή

    • Κήπος
    • Σπα και κέντρο ευεξίας
    • Σάουνα

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Μίνι μπαρ
    • Ταράτσα
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV
    • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κάρτα-κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Υπάρχει αεροδρόμιο κοντά στο άνετο Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh;
      Το άνετο Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Tan Son Nhat, δηλαδή 15 λεπτά οδικώς.
    • Υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς από/προς αεροδρόμιο σε τo Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh;
      Ναι, τo Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh παρέχει πούλμαν αεροδρομίου. Όμως πρέπει να ενημερώσετε από πριν.
    • Το άνετο ξενοδοχείο είναι φιλικό προς τα κατοικίδια;
      Ναι, συνήθως στο άνετο ξενοδοχείο επιτρέπονται κατοικίδια, όμως καλύτερα να το διευκρινίσετε από πριν.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Premium Kas Hotel Saigon - Near Metro Ben Thanh Πόλη Χο Τσι Μινχ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο